בחירת מתקן תריסים חשמליים

מתקן תריסים חשמליים במרכז

מתקן תריסים חשמליים ? תריס חשמלי כמו כל מכשיר חשמלי בבית, נהנים מחסות צמודה של חוק

מתקן תריסים חשמליים - פתיחת ארגז תריס חשמלי

איך לפתוח ארגז תריס ? לחצו על התמונה

מרפי. הם תמיד מתקלקלים ביום הפחות מתאים בשנה: יום של סופת גשמים, או שמש קופחת, וכמעט תמיד ביום שאורחים עתידים לפקוד את הבית. אתם ממהרים לחפש מתקן תריסים חשמליים שיגיע מהר ויחזיר את התריסים לשימוש. האינטרנט מציע לכם שפע של בעלי מקצוע לתיקון תריסים  חשמליים באזור המרכז ואתם אובדי עצות. איך תדעו במי לבחור? איך מזהים מתקן תריסים חשמליים מקצועי ואיכותי? הרי לא תבחרו במתקן תריסים רק על פי המיקום בתוצאות החיפוש של גוגל.

אז הנה מספר פרמטרים שיכולים לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת:


תיקון תריסים חשמליים –

אחריות –

הדבר הראשון שצריך לבדוק זו תקופת האחריות שתקבלו על תיקון התריס. תקופת אחריות של שנה היא התקופה המקובלת בקרב אנשי מקצוע שמכבדים את עצמם ואת לקוחותיהם.

  • אחריות – למנוע תריס חשמלי 

  • אם המנוע של התריס שלכם שבק חיים, כדאי שתבדקו מראש, מהי תקופת האחריות של היצרן למנוע חדש. כמה זמן אחריות נותן המתקין למנוע . אצלי תקבלו 5 שנות אחריות מלאה ! 
  • מנוע לתריס חשמלי מחיר –

  • אם קיבלתם הצעת מחיר שנראית לכם גבוהה מדי, מומלץ להמשיך לבצע מחקר שוק. לעומת זאת, אם הצעת המחיר זולה באופן מחשיד, קחו בחשבון שהתיקון יהיה בהתאם.
  • ניסיון והמלצות –

  • לתיקון תריס חשמלי – אל תתביישו לבקש מידע על ניסיונו של מתקן התריסים וגם רשימת ממליצים. במיוחד אם מדובר בתיקון רציני כמו החלפת מנוע חשמלי לתריס, או שדרוג תריסי גלילה ידניים לתריסים חשמליים,
  • שלבי התריס ניתקו ? ברוב המקרים אין צורך להחליף את השלבים לחדשים.

החלפת מנוע לתריס חשמלי —

אם בחרתם והזמנתם מתקן תריסים חשמליים,

כדי לתקן את התריס והוא קבע בפסקנות שצריך להחליף מנוע לתריס החשמלי וגם נקב במחיר שנראה לכם גבוה מדי,

אל תהססו לבקש חוות דעת שנייה.

אחת מן השתיים: או שיתברר לכם שבעל המקצוע הראשון נתן לכם הצעה הוגנת ואז פשוט תזמינו ממנו את העבודה,

או שיתברר לכם שהתיקון מיותר ואז חסכתם סכום ניכר, או שתקבלו הצעה טובה יותר.

מה יש לכם להפסיד ?

אז אם הגעתם אלי – אתם יכולים להיות רגועים. מאחוריי 33 שנות ניסיון ואני מכיר תריסים חשמליים מדור ראשון ועד דור אחרון כמו את כפות ידי. אם התריס חשמלי שלכם אמר היום את דברו – אתם מוזמנים ליצור קשר בטל.–0529771860

אזורי שרות – תיקון תריסים חשמליים

שירות תיקון תריסים ברשימת הערים הבאה: תל אביב – רמת גן – גבעתיים – גבעת שמואל – קרית אונו – פתח תקווה – רמת השרון – הוד השרון – הרצליה – רעננה – כפר סבא – ראשון לציון – רחובות – נס ציונה – שוהם – מודיעין מכבים רעות.
תוך שעה, אני אצלך!