אריה הלוחש לתריסים בתל אביב

תיקון תריסים חשמליים תל אביב.  ע"י אריה טכנאי תריסים חשמליים.

מחפשים תיקון תריסים חשמליים תל אביב? תריס חשמלי–לא עולה\יורד ? אני אריה טכנאי מומחה ותיק ויסודי, תיקון תריסים חשמליים תל אביב - תל אביב מבט מלמעלההמספק שרות תיקון תריסים חשמליים בתל אביב. תיקון תריסי גלילה ידניים וחשמליים מכל סוג,תיקון חלונות והתקנת מנגנון [ להט לוק ] נעילה לתריסים חשמליים המונע הרמת התריס מבחוץ. אני פדנט נקודה.- אם אגיע לתקן אצלכם תריסים חשמליים והזהה במערכת  בעיה נוספת שתביא לקלקול בעוד כחודשיים – אסדר אותה כבר היום.הלקוחות שלי חוזרים אלי וממליצים הלאה.אז אם אתם זקוקים לשרות תיקון תריסים חשמליים בתל אביב,  הגעתם למקום הנכון ,שרות לתריסים ע"י בעל מקצוע יסודי, אריה יגיע אליכם בתוך שעה !

מתקן תריסים חשמליים בתל אביב    

תריסים חשמליים כמו כל מכשיר חשמלי בבית, נהנים מחסות צמודה של חוק מרפי. הם תמיד מתקלקלים ביום הפחות מתאים בשנה: יום של סופת גשמים, או שמש קופחת, וכמעט תמיד ביום שאורחים עתידים לפקוד את הבית. אתם ממהרים לחפש מתקן תריסים חשמליים שיגיע מהר ויחזיר את התריסים לשימוש. האינטרנט מציע לכם שפע של בעלי מקצוע לתיקון תריסים  חשמליים באזור המרכז ואתם אובדי עצות. איך תדעו במי לבחור ? איך מזהים מתקן תריסים חשמליים מקצועי ואיכותי ? הרי לא תבחרו במתקן תריסים רק על פי המיקום בתוצאות החיפוש של גוגל.

       אז לְמה כדאי להזמין אותי ?

     טכנאי תיקון תריסים חשמליים תל אביב

  • תיקון תריסים חשמליים בתל אביב  מכל סוג מנועים לתריסים חשמליים באיכות טובה.
  • התריס עולה קצת ונעצר ? כנראה שהגיע הזמן להחליף מנוע. אצלי תקבלו 5 שנות אחריות  לכל סוגי המנועים.
  • שדרוג תריסים ידניים לתריסים חשמליים.
  • תיקון תריסים ידניים – החלפת רצועה.
  • הוספת נעילה לתריסים חשמליים קיימים – אשר מונע את הרמת התריס מבחוץ.
  • תיקון תריסים חשמליים בקומה גבוהה – כשארגז התריס בחוץ.

מנוע לתריס חשמלי —

אם בחרתם והזמנתם מתקן תריסים חשמליים כדי לתקן את התריס והוא קבע בפסקנות שצריך להחליף מנוע לתריס החשמלי וגם נקב במחיר שנראה לכם גבוה מדי, אל תהססו לבקש חוות דעת שנייה. אחת מן השתיים: או שיתברר לכם שבעל המקצוע הראשון נתן לכם הצעה הוגנת ואז פשוט תזמינו ממנו את העבודה, או שיתברר לכם שהתיקון מיותר ואז חסתכם סכום ניכר, או שתקבלו הצעה טובה יותר. מה יש לכם להפסיד ?

אז אם הגעתם אלי – אתם יכולים להיות רגועים. מאחוריי 33 שנות ניסיון ואני מכיר תריסים חשמליים מכל סוג מדור ראשון ועד דור אחרון כמו את כפות ידי.תריס חשמלי לא עולה\יורד ? תריס חשמלי תקוע למעלה ? או לכל בעיה אחרת – אתם מוזמנים ליצור קשר בטל. 0529771860

שרות תיקון תריסים חשמליים תל אביב ובכל אזור המרכז.
מומחה לתריסים חשמליים
  תיקון תריסים חשמליים
User Rating
5 based on 17 votes
שרות תיקון תריסים חשמליים
תיקון תריסים חשמליים
אריה גוטרמן
אריה הלוחש לתריסים ,
ארבע ארצות 32 ,תל אביב,ישראל-6653361,
Telephone No.0529771860
המרכז
תל אביב
מנועים לתריסים חשמליים
שרות תיקון תריסים חשמליים בתל אביב והסביבה
תוך שעה, אני אצלך!